Prodlužování řas  

Možná už jste slyšeli o novém fenoménu, který postupně dobývá nejen svět kosmetiky, ale zejména srdce mnohých dam, které doposud marně snily o dostatečně dlouhých řasách, co by zkrášlily jejich pohledy. Tím fenoménem je prodlužování řas, díky němuž lze mít řasy různých délek a různých tvarů, aby vykouzlily efekt, co je od nich očekáván. Metoda prodlužování je založena na principu nalepení umělých řas, které jsou skutečně nerozpoznatelné od přírodních, a tak bývá výsledek opravdu přirozený a výborný. Po prodloužení už také není nutné používat řasenku na zvýraznění, protože řasy budou vypadat už tak velmi dobře a nebude nutno zatěžovat je ještě barvou. S prodloužením řas je tak možné dosáhnout toho, že řasy budou mít takovou délku, do níž by přirozenou cestou nikdy nenarostly. Pokud tedy patří k něžnému pohlaví, které se nechce každý den zabývat nanášením řasenky, a přesto chcete mít uchvacující pohled, pak je prodloužení velmi dobrým doporučením.

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY OHLEDNĚ PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS

Z ČEHO JSOU JB LASHES ŘASY VYROBENÉ?

Jsou to syntetické řasy s vlákny s mikropóry, která byla vytvarována a vyleštěna do podoby přírodních řas tak, aby vypadaly zcela přirozeně. Řasy JB LASHES jsou RUČNĚ vyráběné a stále se monitoruje pevnost, délka a tvar. S pomocí nanotechnologie firma JB COSMETICS vylepšila své syntetické řasy o mikropóry, které optimalizují spojení mezi vlastní a syntetickou řasou. Speciální adhesivum JB LASHES se vsakuje domikropórů těchto řas a po kontaktu s vlastní řasou se ihned dokonale přilepí. Kombinace těchto unikátních řas a vysocekvalitních adhesiv JB LASHES zaručuje spojení, které vydrží po celou dobu životnosti řasy vlastní. Mikropóry samozřejmě nijak negativně neovlivňují vzhled syntetických řas, ty zůstávají po celou dobu krásně černé, výrazné a lesklé.

JEDNÁ SE O SEMIPERMANENTNÍ NEBO PERMANENTNÍ PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS?

JB LASHES pochází z USA, stejně jako první lídři této technologie prodlužování řas. Tato metoda – tj. řasa na řasu – se celosvětově nazývá  Semipermanent Eyelash Extensions – tedy Semipermanentní prodlužování řas. Jedná se o nejvýstižnější název, protože výraz PERMANENTNÍ  by v této souvislosti znamenal, že jednou aplikované řasy Vám vydrží po celý život. A to - vzhledem k tomu, že růstový cyklus řasy je dva až tři měsíce – není možné.  SEMIPERMANENTNÍ je tedy správné a celosvětově respektované označení této metody.

MOHU NA TYTO PRODLOUŽENÉ ŘASY POUŽÍT ČERNOU ŘASENKU?

Jedinou černou řasenku, kterou můžete použít na JB prodloužené řasy je Volume-Up Coating řasenka, kterou můžete zakoupit od své JB designérky ihned po aplikaci. Dodává řasám hustotu, délku a krásnou křivku. Je vodou odstranitelná. Nezapomeňte: NIKDY nepoužijte řasenku na bázi oleje a tzv. voděodolné řasenky! Při jejím odličování by mohlo dojít k narušení lepidla z prodloužených řas a tím odpadnutí JB řasy.

Umělé řasy

JAK DLOUHO PRODLOUŽENÉ ŘASY VYDRŽÍ?

Při správné aplikaci a správné péči klientky, vydrží prodloužené JB LASHES řasy stejně dlouho, jako cyklus vlastní řasy. Protože vlastní řasy přirozeně vypadávají, doporučuje se 3 až 4 týdenní interval doplňování, aby řasy vypadaly stále plné.

CO DĚLAT, KDYŽ MÁ KLIENTKA ŘASY BLEDÉ?

Doporučujeme řasy nejprve nabarvit, ale nikoliv v ten stejný den. Nejlépe 48 hodin před aplikací.

JAK DLOUHO TRVÁ APLIKACE PRODLOUŽENÝCH ŘAS?

Záleží na šikovnosti kosmetičky a její chuti učit se nové věci. Jako u jiných případů je to otázkou praxe. Zkušená kosmetička zvládne celou aplikaci do 2 hodin.

POŠKOZUJE PRODLOUŽENÍ ŘAS VLASTNÍ ŘASY?

Prodloužení je přilepeno na keratinizovanou část přírodní řasy a je velmi lehké. Proto nemůže způsobit žádné poškození. Každý z našich výrobků je důkladně testovaný týmem zkušených techniků JB COSMETICS, aby byla zaručena nezávadnost. Nicméně neodborné provedení, kde nebyla dodržena pravidla bezpečné aplikace, bohužel vlastní řasy poničit může. Proto klademe na proškolení takový důraz.


Veškere informace na telefonu nebo osobně

604 302 410


   
   


Nabídka služeb

324715060_462871299197805_3984407810337414232_n.jpg

 

 

 

 

NASTŘELOVANI NAUŠNIC

 

PRODEJ PŘÍRODNÍCH PRODUKTŮ

 NEERA DETOX SIRUP  INFO  ZDE /

KOUPITE V SALONU 

 

 

 

 

 

 

TOPlist

Babor Institut Eva Jarošková, Vsetín Dolni náměstí 338/1patro zlatnictvi Smaragd +420 604302410