waxing-depilace teplým voskem


Provadim depilaci celeho těla bezbolestně teplym voskem nanašenym špachtli ,aplikace vydrži až dva měsice při dodrženi pokynu neodstranovani chloupku na požadovanych partiich k depilaci..aplikace je rychla bezbolestna a bez reakce kuže na podražděni,Vosk obsahuje organickou bazi vhodny pro alergiky a ekzematiky Aplikuji jej take na tvarovani obočí ret a podpaží,rovněž bezbolestné a bez podražděni kuže Při depilaci přírodním voskem dochází k úplnému odstranění chloupku i s kořínkem a díky tomu se chloupků zbavíte na mnohem delší dobu než při klasickém holení. Efekt depilace voskem obvykle vydrží 1 měsíc až 6 týdnů, což je i výrazně déle než při depilaci s použitím depilačních krémů. Nevýhodou je, že v závislosti na citlivosti pokožky, se může jednat o bolestivější způsob depilace (i když bolest trvá velice krátkou dobu).
Používáme vosky nejvyšší kvality. Po zákroku důkladně ošetřujeme proti zánětům. Bezprostředně po depilaci voskem není vhodné vystavit pokožku ani slunečním paprskům (nebo soláriu) ani chlorované vodě v bazénu. Dopřejte jí alespoň 24 hodin na zklidnění. Odměnou Vám bude hladká a zdravá pokožka bez chloupků.
Kdy depilovat?
Doporučujeme nechat chloupky narůst na cca 4-5 mm, aby se na depilační pásky zachytili skutečně chloupky všechny. A neměli by být ani výrazně delší, aby se omezila bolestivosti.

Nabídka služeb

324715060_462871299197805_3984407810337414232_n.jpg

 

 

 

 

NASTŘELOVANI NAUŠNIC

 

PRODEJ PŘÍRODNÍCH PRODUKTŮ

 NEERA DETOX SIRUP  INFO  ZDE /

KOUPITE V SALONU 

 

 

 

 

 

 

TOPlist

Babor Institut Eva Jarošková, Vsetín Dolni náměstí 338/1patro zlatnictvi Smaragd +420 604302410