Permanentni make-up


Jestliže chcete vypadat dobře, ale přitom přirozeně, máte nedostatek času nebo Vás líčení zatěžuje, můžete tento problém vyřešit permanentním make-upem.
Permanentní make-up je metoda, při které se do horní vrstvy pokožky vpravují přírodní barviva a tím se dosahuje požadovaného zvýraznění nebo i vymodelování dané partie obličeje. Permanentním make-upem lze upravit např. velikost obočí, zvýraznit oční linku nebo rty, ale také vyrovnat jejich asymetrii.

 Je to stále častěji využívaná metoda líčení. Jedná se o dlouhodobé líčení, což znamená, že si necháte upravit vámi vybranou část obličeje a o ni se pak vůbec nebude muset při každodenním líčení starat. Efekt může trvat až tři roky. Záleží to na salonu, který si pro provedení procedury vyberete.

Permanentní make-up se nejčastěji využívá na dokreslení a úpravu obočí. Stále oblíbenější jsou ale i různé metody sloužící k úpravě rtů. Můžete si nechat namalovat konturovou linku. Toto nejčastěji využívají ženy toužící po větších rtech. Při každém líčení pak už stačí sáhnout jen po lesku či rtěnce. Jestliže však tyto výrobky nechcete využívat vůbec, tak si do rtů můžete nechat vpravit barvu, která vám pomůže k jejich plnosti.
K aplikaci barev dochází pomocí malých jehliček, ale není to téměř bolestivé, protože je použit krém, který dané místo částečně znecitliví. 

 

Veškeré informace pří osobni konzultaci a objednavky na tel 604 302 410

             

 

  

 

 

Nabídka služeb

324715060_462871299197805_3984407810337414232_n.jpg

 

 

 

 

NASTŘELOVANI NAUŠNIC

 

PRODEJ PŘÍRODNÍCH PRODUKTŮ

 NEERA DETOX SIRUP  INFO  ZDE /

KOUPITE V SALONU 

 

 

 

 

 

 

TOPlist

Babor Institut Eva Jarošková, Vsetín Dolni náměstí 338/1patro zlatnictvi Smaragd +420 604302410